« Atgal į patarimų sąrašą

Santechnikos pajungimas

Žmonėms, įsigyjantiems naujus virtuvės baldus dažnai iškyla klausimų susijusių su vandentiekiu:
Kaip antai- ar galima perkelti vandentiekį ir kanalizaciją į kitą vietą, kokie pigiausi sprendimo būdai ar reikia pasikeisti vandens čiaupus (ventilius), kokie ventiliai, čiaupai, nuotekų vamzdžiai yra kokybiški. Dažnai klientai, atsinaujinantys virtuvę nori pasijungti indaplovę ar vandens filtrus, tačiau nežino kokių dalių tam reikia.
Jeigu Jūs ir nenuspręsite pasinaudoti mano paslaugomis, tai leiskite duoti keletą patarimų:
Jeigu kanalizacijos vamzdžiai yra pagaminti iš špyžiaus, juos jungiant naudokite specialius perėjimus į šiuolaikinius, plastikinius vamzdžius, nes jų skersmuo dėl pasikeitusių standartų skiriasi. Taip pat skiriasi skersmuo juodo plastiko vamzdžių nuo šiuolaikinių vamzdžių;
Kanalizacijos vamzdžius ne visada būtina įleisti į sieną norint jį perkelti į kitą vietą, reikia atsižvelgti į virtuvės montuojamų baldų konstrukciją- kokiu atstumu norima perkelti vandentiekį ir t.t. Dažnai nuotekų vamzdį galima tiesti tarp grindų ir virtuvinių spintelių arba tarp sienos ir spintelių, tačiau šiuo atveju reikia tiksliai žinoti kokie virtuvės baldai bus montuojami;
Žmonėms, savarankiškai nusprendusiems pajungti indaploves patarčiau montuoti dvigubą vandens ventilį, kuris kainuoja brangiau tačiau kriauklės ar indaplovės gedimo atveju jums nereiks atjungti vandens visiškai, o tik indaplovei ar kriauklei.
Perkant santechnikos dalis siūlyčiau pirkti brangesnes, žinomų firmų, kurios yra patikimesnės;.
Besirenkantiems kriaukles nesiūlyčiau statyti plonos skardos kriauklių, nes jos dažnai deformuojasi, sukinėjant vandens čiaupą. Atkreipkite dėmesį ar kriauklėje yra padaryta skylė čiaupui sumontuoti nes priešingu atveju turėsite dar papildomų rūpesčių ir išlaidų.

Deja iš anksto perspėti apie visas iškylančias problemas, susijusias su kriauklės, indaplovės, kriauklės, vandens filtų ar kanalizacijos su vandentiekiu perkėlimo problemomis, aš negaliu nes jų gali būti labai daug, tačiau jeigu jūs neturite laiko, noro, galimybių patys pasijungti anksčiau minėtus daiktus, Jūs galite paskambinti man ir aš tuo pasirūpinsiu. Žinau , kad tai atrodo kaip pigi ir nuvalkiota reklama, bet dar nei vieno kliento nenuvyliau.

Autorius:
8 ~ 683 35661
Mindaugas Maskeliūnas
maskeliunas.mindaugas@gmail.com

« Atgal į patarimų sąrašą


Spauskite like ir komentuokite arba klauskite. Pagaminsime Jums nestandartinius kietus ar minkštus baldus!

Klauskite - atsakysime

 
 

Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose