° baldai | Visų baldų gamyba > Pufai

Minkštas pufas. Nuėmus viršutinę dalį, pufas taps puikia dėže daiktams susidėti.

"Pufas Lukas"

Dviejų spalvų pufai

"Pufas dežutė"

pufas  - Knopkė

"pufas - Knopkė"

"Pufas Jonas"

pufas  - Rokas

"pufas - Rokas"

Jaunimo baldai

"Gyvatėlė"

Modernus, patvarus pufas. Nuėmus viršutinę dalį, pufas taps puikia dėže daiktams susidėti.

"Pufas Arvydas"

pufas  - Marius

"pufas - Marius"

Minkštas pufas

"Inga 8 pufas"

Pufo kojeles galima keisti taip pat pagal kiekvieno poreikį galima keisti sofos matmenis, apmušalus rinktis iš plataus ekologiškų ar natūralių odų ir audinių asortimento. Siūlome didelį spalvų pasirinkimą.

"Pufas Gediminas"

Atgal 1 Pirmyn
Rodyti po: 20 50 100

• Baldai | Visų baldų gamyba.

Modeliuojame ir gaminame protingomis kainomis visus kietus ir minkštus baldus. Mūsų standartinių ir nestandartinių minkštų ir kietų baldų gamyba skirta namams, biurams ir prekyvietėms visoje Lietuvoje.

 

Pristatysime į reikiamą vietą. Gamybinis potencialas ir 15 metų mūsų meistrų patirtis.  Garantuojame patikimą aptarnavimą ir saugų kiekvieno gaminio eksploatavimą.

 

Naudojamos medžiagos iš natūralaus medžio, klijuoto skydo masyvo, laminuotų drožlių plokščių LMDP. Taip pat iš mūsų dažytų ir faneruotų MDF dulkių plokščių. Lenkiame stiklą ir MDF. Taip pat panaudojame poroloną, lateksą, visko elastą "Memory". Natūralią odą, eko - dirbtinę odą (dermantinas) bei visų rūšių gobelenas.

 

Galimi nestandartiniai išmatavimai, todėl bendradarbiaujame ir su interjero dizaineriais, ir architektais. Atsiųskite brėžinius ar dizaino maketus kainų skaičiavimui. info@ebaldai.eu +370 600 99666

Klauskite - atsakysime

 
 

Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose