° baldai | Visų baldų gamyba > Minkšti kampai

Minkštų baldų kampas

"Minkštas kampas Inga 9"

Minkštas kampas su pufu.

"Minkštas kampas Margarita"

Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, galima keisti sofos matmenis, apmušalus rinktis iš plataus odų ir audinių asortimento.

"Minkštas kampas Šarka"

Minkštas kampas. Kojelės gali būti medinės, metalinės, plastikinės. Pagaminsime praktiškai bet kokį minkštą, kietą baldą.

"Minkštas kampas Violeta"

Minkštų baldų kampas

"Inga 1 kampas"

Minkštas kampas. Galime pagaminti sofą su gobeleno užuolaidėle. Kojelės gali būti medinės, metalinės, plastikinės. Pagaminsime praktiškai bet kokį minkštą, kietą baldą.

"Minkštas kampas Milda"

Baltas minkštas kampas su pufu. Gobeleną ir išmatavimus galima keisti pagal Jūsų pageidavimą. Kojeles taip pat galima rinktis iš įvairių medžiagų ir dydžių.

"Minkštas kampas Patogumas"

Galima keisti išmatavimus.

"Minkštas kampas - Gaston"

Minkštas kampas su pufu.

"Minkštas kampas Rita"

Žalias minkštas kampas su pufu. Pagal kiekvieno poreikį galima keisti sofos matmenis, apmušalus rinktis iš plataus ekologiškų ar natūralių odų ir audinių asortimento.

"Minkštas kampas Vasara"

Dviejų spalvų minkštas kampas

"Inga 8"

Minkštas kampas. Minkšto kampo kojelių formą ir medžiagą galima keisti.

"Minkštas kampas-Liepa"

Minkštas kampas su pufu.

"Minkštas kampas Aurelija"

Minkštų baldų kampas

"Inga 8 kampas"

Dviejų skirtingų apmušalų kampas.

"Minkštas kampas Boružė"

Atgal 1 Pirmyn
Rodyti po: 20 50 100

• Baldai | Visų baldų gamyba.

Modeliuojame ir gaminame protingomis kainomis visus kietus ir minkštus baldus. Mūsų standartinių ir nestandartinių minkštų ir kietų baldų gamyba skirta namams, biurams ir prekyvietėms visoje Lietuvoje.

 

Pristatysime į reikiamą vietą. Gamybinis potencialas ir 15 metų mūsų meistrų patirtis.  Garantuojame patikimą aptarnavimą ir saugų kiekvieno gaminio eksploatavimą.

 

Naudojamos medžiagos iš natūralaus medžio, klijuoto skydo masyvo, laminuotų drožlių plokščių LMDP. Taip pat iš mūsų dažytų ir faneruotų MDF dulkių plokščių. Lenkiame stiklą ir MDF. Taip pat panaudojame poroloną, lateksą, visko elastą "Memory". Natūralią odą, eko - dirbtinę odą (dermantinas) bei visų rūšių gobelenas.

 

Galimi nestandartiniai išmatavimai, todėl bendradarbiaujame ir su interjero dizaineriais, ir architektais. Atsiųskite brėžinius ar dizaino maketus kainų skaičiavimui. info@ebaldai.eu +370 600 99666

Klauskite - atsakysime

 
 

Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose